«Праліс» – це наше дітище, це справа, яка приносить нам задоволення, адже добре розумітися, можна лише на тому, що тебе по-справжньому цікавить.

Про компанію

Основним напрямком роботи компанії «Праліс» єпродаж екзотичної деревини. Ми одне з не багатьох українських підприємств, що займається поставками якісного масиву екзотичних порід деревини, натурального шпону цінних порід, також ми продаємо вироби із термодеревини та класичного дерева: терасні дошки, меблеві щити, планкен та інші погонажні вироби.

Про асортимент

Компанія «Праліс»пропонує для своїх клієнтів якісний масив деревини популярних екзотичних порід: амазак, афромозія, горіх та черешня американські, дібету, етімо, іроко, меранті, мербау, сапелі.

Крім того, ми постачаємо більше 20 видів натурального шпону: амазак, американський горіх, палісандр, тикове дерево, сапелі, дуб, венге та інші. В каталозі наявний шпон товщиною 0,6 мм.

Що стосується пиломатеріалів, то компанія реалізує меблевий щит і терасну дошку (декінг), планкен, дерев’яний брус. Детальніше про ці товари Ви можете дізнатись у відповідних розділах сайту.

Про співпрацю

Ми постійно контролюємо якість деревини, що надходить на наші склади, та впевнені в своїх постачальниках, з якими працюємо уже не один рік.Сприятливі і стабільні партнерські відносини дають нам можливість виконати Ваше замовлення в найкоротші терміни, а також запропонувати масив деревини, екзотичний шпон та інші пиломатеріали за оптимальними цінами.

Добре обладнані склади компанії «Праліс» дозволяють дотримуватись всіх необхідних умов зберігання деревини. А великі площі дають змогу зберігати необхідні запаси шпону та масиву, мінімізуючи час між замовленням і отриманням товару, саме тому ми забезпечуємо наявність досить великого асортименту продукції.

Для нас важливий кожен клієнт, тому ми намагаємось максимально точно відповісти на ваші запитання та надати всю доступну допомогу в питаннях вибору та доставки екзотичної деревини в межах України. Гнучка цінова політика, ретельне формування замовлень, висока якість продукції, професіоналізм і повна віддача своїй справі всіх співробітників – запорука успіху компанії «Праліс». Ми дорожимо своєю репутацією, цінуємо Вашу довіру і пропонуємо Вам весь наш досвід і знання.

!!! Особливий графік роботи на час карантину 

Ми працюємо у звичному графіку, проте з 18 березня 2020р і до закінчення карантинних умов  в Україні приймаємо замовлення і надаємо консультації в телефонному режимі. Відвантаження  та доставка продукції здійснюється за попереднім узгодженням.