Планкен від компанії «Праліс» виготовляється з термоясену. Термодошка для фасаду використовується для зовнішнього та внутрішнього оздоблення будинків та дає можливість створювати красиві елегантні фасади.

Дерев'яні фасади


Дерев’яний фасад – це не старіюча класика в будівництві, яка завжди виглядає доцільно, стильно і елегантно. Дерево бездоганно поєднується з будь-яким будівельним матеріалом: скло, натуральний камінь, метал і навіть бетон. Сучасний будівельний ринок пропонує величезну кількість облицювальних матеріалів: вагонка, брус, блок-хаус, жалюзійний фасад. Останніми роками в лідери вибивається планкен.

Що потрібно знати про планкен для оздоблення фасадів?

Планкен – це фасадна дошка з заокругленими або скошеними краями. Вона використовується для зовнішнього та внутрішнього оздоблення будинків та дає можливість створювати красиві елегантні фасади.

Планкен від компанії «Праліс» виготовляється з термоясену. Термодошка для фасаду має підвищену стійкість до гниття, високу щільність та краще протидіє деформації під впливом навколишнього середовища. Крім того, термодерево має більш насичений темний колір.

Переваги планкену з термодерева

Термооброблений планкен краще протидіє природній деформації під впливом вологи та сонячних променів. Він зберігає свою початкову геометрію протягом всього періоду експлуатації.

Термодеревина має більшу щільність, що знижує її теплопровідність та захищає ваш дім від надмірної втрати тепла взимку.

Попри те, що дерево вважають пожежонебезпечним матеріалом, планкен з термодерева має низьку теплопровідність, тому більш стійкий до впливу вогню.

Фасад з планкену абсолютно не боїться вологи, оскільки термоясен має високі водовідштовхуючі властивості.

Види скошених та прямих планкенів

Дерев’яні планкени мають величезну кількість фактур та відтінків, саме це дозволяє використовувати їх для зовнішнього та внутрішнього оздоблення будинку. Широкого застосування цей матеріал набув у виробництві дерев’яних фасадів огорож.

Планкен з термоясену відрізняється красою, практичністю та відносною доступністю. Він практично не змінює свого зовнішнього вигляду протягом всього періоду використання, незважаючи на несприятливі погодні умови або відсутність захисного покриття. Планкен з цього матеріалу легкий, міцний та просто монтується практично до будь-якої поверхні.

Фарбований планкен найчастіше використовується в оздобленні стін, стелі, зовнішньої обшивки.

Бажаєте купити термооброблений планкен? Зателефонуйте нам і ми обговоримо всі необхідні деталі. Якість гарантована!







Сортування

Наявність
Планкен з кедру  Аляска

Планкен з кедру Аляска

Під замовлення

Є на складі

150,00Euro/кв.м

Фасад з термоясена. Планкен ромбус

Фасад з термоясена. Планкен ромбус

Під замовлення

Є на складі

40,00Euro/кв.м