Терасна дошка


Натуральна терасна дошка екзотичних порід – це синонім достатку. Вона не кричить про розкіш, а ненав’язливо підкреслює статус та бездоганний смак господаря дому. Крім того, тераса з екзотичної деревини надзвичайно довговічна і непримхлива в догляді. Єдиний нюанс – це правильно підібрати породу та грамотно змонтувати настил.

Як вибирати дошку для тераси серед екзотичних порід?

Попри те, що екзотична деревина вирізняється особливою міцністю і стійкістю до пошкоджень, у кожної породи є свої особливості, які варто враховувати при виборі дошки для тераси. Саме тому наші фахівці готові проконсультувати вас стосовно вибору та, виходячи з заданих критеріїв, підібрати оптимальний варіант.

Залежно від типу обробки

Терасна дошка з рідкісних порід дерева може бути рифленою та гладкою. Вибір того чи іншого варіанту залежить від умов експлуатації. Рифлена дошка виглядає дуже ефектно, однак на неї небажано заходити у взутті, особливо це стосується жіночих підборів. Такий декінг для тераси досить легко деформується і погано піддається реставрації. З гладкою шліфованою поверхнею, таких проблем однозначно не виникне.

Залежно від породи дерева

У виготовленні терас них дощок з екзотичних порід беззаперечне лідерство тримає Мебау.

Терасна дошка Мербау має безліч насичених відтінків: від жовто-коричневих до унікальних червоно-коричневих. Крім того, це дуже щільна деревина, що вирізняється міцністю та довговічністю, завдяки природнім мінеральним вкрапленням. Вона не боїться вологи, плісняви, їй не страшне гниття.

Терасна дошка з термодерева – дуже практичний вибір, адже глибокий темний колір покриття легко приховує будь-які ушкодження.

Афромозія є більш доступним замінником Тіку. Саме тому красива темно-золотиста деревина з коричневими прожилками широко використовується для облаштування терас. Дерево стійке до зовнішніх навантажень, гниття та ураження комахами.

Суттєво подовжить життя екзотичної дошки для терас обробка дерев’яної поверхні спеціальними захисними засобами, які вбережуть її від вигорання та зміни кольору, від впливу шкідливих комах та надмірної вологості.

Хочете купити терасну дошку для облаштування свого дому? За більш розлогою консультацією звертайтесь до спеціалістів «Праліс».


Сортування

Наявність
Азобе (лага)

Азобе (лага)

Під замовлення

Є на складі

4,00Euro/м.п.

Терасна дошка Іроко

Терасна дошка Іроко

Під замовлення

Є на складі

0,00Euro/м.п.

Терасна дошка Кумару

Терасна дошка Кумару

Під замовлення

Є на складі

0,00Euro/кв.м

Терасна дошка Сапелі

Терасна дошка Сапелі

Під замовлення

Є на складі

0,00Euro/куб.м