Окрім естетичної привабливості, садовий паркет (декінг) має ряд суто практичних преваг: його поверхня не нагрівається від сонця, але прохолодними вечорами легко віддає накопичене за день тепло.

Садовий паркет


Садовий паркет надає саду або присадибній ділянці доглянутості та довершеності, це як останній штих у бездоганній картині. Він дозволить вам насолоджуватися прогулянками в саду, відпочинком на терасі або біля басейну з максимальним комфортом. 

Окрім естетичної привабливості, садовий паркет (декінг) має ряд суто практичних преваг: його поверхня не нагрівається від сонця, але прохолодними вечорами легко віддає накопичене за день тепло. Саме тому по такому дерев’яному настилу приємно гуляти босоніж, тим більше, що він не ковзає навіть після дощу.

Що таке садовий паркет?

Садовий пакет – це свого роду конструктор, який складається з квадратних або прямокутних, дерев’яних пластинок, які можна кріпити одна до одної в практично довільному порядку, створюючи різноманітні форми та узори.

Для виготовлення садового паркету використовується термодерево – матеріал, що утворюється після цілеспрямованої термічної обробки деревини. Дана процедура підвищує міцність та зносостійкість дощок.

Найчастіше для садового покриття використовується термоясен. Це відносно недорога деревина, яка володіє всіма необхідними технічними характеристиками, зокрема щільність та стійкість до атмосферних впливів. Термоясен має безліч відтінків та візерунків деревини, колір варіюється від світло-коричневого до шоколадного, за необхідності, поверхня дощок легко тонується.

Більш дорогим матеріалом є тік. Однак, перед вибором конкретної породи, краще проконсультуватись з фахівцем компанії «Праліс», який врахує всі нюанси, особливо ті, про які ви можете навіть не здогадуватись, та порадить найбільш вигідний варіант.

Для подовження природнього терміну служби садового паркету застосовується спеціальна обробка з допомогою олій або воску.

Переваги паркету для саду з термодерева

Частково ми вже розповідали про переваги використання садового паркету, однак на цьому питанні варто зупинитись більш детально та ґрунтовно.

1. Садовий паркет – екологічно чистий, натуральний матеріал за красою і експлуатаційними характеристиками, з яким не зрівняється жоден штучний замінник.

2. Декінг не боїться надмірної вологи, дощу і сезонних перепадів температур, відповідно, він не деформується і не тріскається.

3. Таке покриття стійке до гниття та запліснявіння;

4. Основою для садового паркету може служити звичайний грунт (є деякі обмеження залежно від обраної породи деревини).

5. Варіативність вибору: такий вид покриття можна застосовувати не лише в саду, а й для облаштування тераси, ділянки навколо басейну, відкритих майданчиків, і навіть бань та саун.

Більш детальну інформацію стосовно наявної на складі деревини та замовлення садового паркету, ви можете дізнатись за контактними номерами телефону компанії «Праліс».

Сортування

Наявність
Садовий паркет з термоясена

Садовий паркет з термоясена

Під замовлення

Є на складі

35,00Euro/кв.м