Планкен з кедру Аляска - це чудове рішення для оздоблення фасадів, адже він дуже стійкий до атмосферних вливів, до гниття та ушкодження шкідниками, а також довго зберігає свій привабливий натуральний вигляд.

Детальніше

Планкен з кедру Аляска

Інші назви: жовтий кедр, кипарис нутка
Latin: Xanthocyparis nootkatensis

Країни походження:

Країни походження:

Північна Америка

Наявність на складі: В наявності
Код продукту: DF00001
Калькулятор вартості цього товару

150,00Euro/кв.м

Основні характеристики

Товщина 20 мм
Порода Кедр
Ширина 125 мм

Профілі

Профіль гладкий Профіль гладкий
Тип профілю Ромбус

Опис

Планкен з кедру Аляска  - це чудове рішення для оздоблення фасадів, адже він дуже стійкий до атмосферних вливів, до гниття та ушкодження шкідниками, а також не втрачає свій унікальний  натуральний вигляд зчасом. 
Жовтий кедр Аляски - високогірна деревна порода. Це середньоросле (до 40 м заввишки), вічнозелене хвойне дерево з прямим злегка скрученим стовбуром. Росте переважно  на гірських схилах на Алясці.  
Жовтий кедр вважається  однією з найцінніших хвойних  порід у світі.
Деревина кедру Аляски здавна використовувалася у кораблебудуванні та для внутрішнього оздоблення завдяки своїй міцності, вишуканій текстурі та винятковому кольору. 

Фізичні властивості деревини роблять її чудовим  матеріалом для будівництва і  для кораблебудування.  Деревина кедру особливо щільна і довговічна; ці властивості зумовлені повільним  ростом дерева у суворих кліматичних умовах. Деревина кедру Аляска  має високу стійкість до несприятливих атмосфених умов та до ушкодження комахами-шкідниками, витривала при контакті  з грунтом. 

Текстура кипариса нутки - с
ердцевина однорідного світло-жовтого кольору, з різними волокнами та прямим зерном. Деревина не має помітного  запаху після висихання. Вага близько 500 кг/м3. 
Деревина легко обробляється  ручним інструментом та  мехінічним обладнанням. Кріпиться з допомогою клею, шурупів та цвяхів.  Стійка до сколів і не втрачає зовнішнього вигляду з часом,  не витривала до згинання та до ударів. Зазвичай деревина кедру Аляска не потребує додаткової обробки консервантами.
Країни поширення: Канада (Британська Колумбія); США (Аляска, Каліфорнія, Орегон, Вашингтон). Зазвичай зустрічається в місцях з помірною та високою вологістю, включаючи лавинні схили, снігові лінії дерев і болотно-лісові перехідні райони. 

Планкен ромбус з жовтого кедру

Це сучасний оздоблювальний матеріал, який швидко завойовує ринок. Він ідеально підходить для роботи з котеджами, приватними заміськими будинками, дачами і навіть банями, якщо забажаєте. Найчастіше планкен  використовується для оздоблення вентильованих фасадів. Особливістю планкену є те, що він укладається не в шип-паз, як вагонка, а ніби накладається один на один, залишаючи невелику щілину, щоб дерево могло «дихати» і рухатися під впливом змінних температур і вологості без втрати надійності конструкції.
Компанія «Праліс» пропонує планкен ромбус з кедру Аляска для оздоблення дерев’яних фасадів
Більш детальну інформацію стосовно цін на планкен-ромбус та інші умови співпраці ви можете дізнатись за контактними номерами телефонів. Звертайтеся, будемо раді допомогти.


Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл