Олія-імпрегнант HOLZWACHS LASUR BORMA WACHS (кольорована)

Олія-імпрегнант HOLZWACHS LASUR BORMA WACHS (кольорована)
Наявність на складі: В наявності
Код продукту: SM00019
Калькулятор вартості цього товару

11,10Euro/л.

Основні характеристики

Форма рідина
Запах характерний
Нанесення пензлем
Витрати 8-12 м²/лв залежності від деревини, температури та товщини покриття
Час висихання 24 год
Очищення інструментів Вайт спірит
Сухий залишок 29-31%

Опис

Олія на основі натуральних восків та смол містить УФ фільтри. Матеріал є однокомпонентним, характеризується хорошою еластичністю та добре просочує деревину, роблячи поверхню шовковистою на дотик. Оскільки олія створена на основі світлостійких пігментів, вона є ідеальною для нанесення в приміщенні та зовні. Добре підходить олія для обробки балок, вагонки, віконних рам.

Рекомендації з використання:

Перед використання необхідно зробити пробний зразок. Нанести олію-імпрегнант за допомогою пензлика на попередньо очищену поверхню. Для зовнішнього використання рекомендується наносити мінімум два шари з інтервалом у 8 годин (час висихання залежить від товщини шару та температури). При необхідності можнапровести шліфування абразивом Р240-320 перед нанесенням наступного шару. Повне висихання становить приблизно 24 години.

Зберігання:

Зберігати у закритій тарі у прохолодному добре вентильованому приміщенні подалі від опалювальних приладів, джерел вогню та інших джерел займання.

Увага!

Можливе самозаймання деревного пилу, бавовняної тканини, паперу та інших подібних матеріалів, просочених олією-імпрегнантом. Тому тканину не можна обгортати у папір, а перед утилізацією матеріали необхідно змочувати водою.

Оскільки дана технічна карта створена на основі проб BormaWachs, тому кінцевий результат залежить від поверхні, способу нанесення олії, виробничих умов, які ми не можемо проконтролювати, та не даємо жодних гарантій, а лише рекомендації.

Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл