Терасна олія TERRACE OIL BORMA WACHS

Терасна олія TERRACE OIL BORMA WACHS
Наявність на складі: В наявності
Код продукту: SM00003
Калькулятор вартості цього товару

14,64Euro/л.

Основні характеристики

Форма рідина
Запах характерний
Нанесення пензлем
Витрати 12-16м²/лв залежності від деревини, температури та товщини покриття
Час висихання 24 год
Очищення інструментів Вайт спірит

Опис

Продукт на основі модифікованих натуральних олій. Низька в’язкість олії та її спеціальна формула дозволяєють глибоко проникати в структуру деревини. Не зважаючи на високий сухий залишок, олія не відшаровується. Оскільки олія містить УФ фільтри, вона ідеально підходить для зовнішніх терас, навіть з екзотичних пород деревини.

Рекомендації з використання:

Перед використання необхідно зробити пробний зразок. Нанести олію за допомогою пензлика на попередньо очищену поверхню. Для зовнішнього використання рекомендується наносити мінімум два шари з інтервалом у 10 – 12 годин (час висихання залежить від товщини шару та температури). Повне висихання становить 24 години.

Поради:

Можна змішувати з прокип’яченою лляною або тунговою оліями, дозволяється незначне додавання розчинника.

Зберігання:

Зберігати у закритій тарі у прохолодному добре вентильованому приміщенні подалі від опалювальних приладів, джерел вогню та інших джерел займання.

Увага! 

Можливе самозаймання деревного пилу, бавовняної тканини, паперу та інших подібних матеріалів, просочених олією-імпрегнантом. Тому тканину не можна обгортати у папір, а перед утилізацією матеріали необхідно змочувати водою.

Оскільки дана технічна карта створена на основі проб BormaWachs, тому кінцевий результат залежить від поверхні, способу нанесення олії, виробничих умов, які ми не можемо проконтролювати, та не даємо жодних гарантій, а лише рекомендації.

Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл