Олія для кухонного приладдя KITCHENWARE OIL BORMA WACHS

Олія для кухонного приладдя KITCHENWARE OIL BORMA WACHS
Наявність на складі: В наявності
Код продукту: SM00012
Калькулятор вартості цього товару

19,95Euro/л.

Основні характеристики

Колористика безбарвний
Форма рідина
Запах без запаху
Нанесення пензлем, м’якою бавовняною тканиною
Витрати 8-12 м2/л в залежності від породи деревини
Час висихання 24 год в залежності від деревини, температури та товщини покриття
Температура використання + 20⁰С
Температура зберігання не нижче + 5⁰С, оберігати від перемерзання
Очищення інструментів Вайт спірит

Опис

Олія призначена для обробки виробів, які знаходяться в прямому контакті з їжею, наприклад кухонні дошки, дерев’яні салатниці, ложки тощо. Завдяки своїм складникам олія надає виробам водовідштовхувальні властивості.

Рекомендації з використання:

Провести шліфування поверхні абразивом Р180. Перед нанесенням першого шару олії слід очистити поверхню від пилу.Перед використанням необхідно добре розмішати олію у банці. Нанестиза допомогою пензлика і почекати 20-30 хвилин, щоб олія добре проникла у деревину. При необхідності можна провести шліфування вздовж волокон ще вологої поверхні абразивом Р320-400. Після цього витерти залишки олії за допомогою м’якої тканини і відполіруватиповерхню. При необхідності можна нанести ще один шар олії. Час висихання 24 години при t +20⁰С. Для відновлення покриття, нанести шар олії на чисту суху поверхню. Час висихання – 8 годин.

Зберігання:

Зберігати у прохолодному добре вентильованому приміщенні подалі від опалювальних приладів, джерел вогню та інших джерел займання. Берегти від замерзання.

Увага!

Можливе самозаймання деревного пилу, бавовняної тканини, паперу та інших подібних матеріалів, просочених олією. Тому з метою забезпечення швидкого висихання олії приміщення, у якому знаходяться дані матеріали повинно бути добре вентильоване. Перед утилізацією матеріали необхідно змочити водою.Оскільки дана технічна карта створена на основі проб BormaWachs, тому кінцевий результат залежить від поверхні, способу нанесення олії, виробничих умов, які ми не можемо проконтролювати, та не даємо жодних гарантій, а лише рекомендації.

Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл