Олія для меблів підвищеної твердості HARD FURNITURE OIL BORMA WACHS,

Олія для меблів підвищеної твердості HARD FURNITURE OIL BORMA WACHS,
Наявність на складі: В наявності
Код продукту: SM00013
Детальна інформація по наявності Калькулятор вартості цього товару

8,95Euro/л.

Основні характеристики

Форма рідина
Запах типовий
Нанесення пензлем, тканиною
Витрати 10-12 м²/л
Час висихання 10-12 год в залежності від деревини, температури та товщини покриття
Очищення інструментів Вайт спірит

Опис

Олія для меблів містить натуральні олії та смоли і призначена для обробки дерев’яних меблів. Олія має хорошу водовідпірність. Матеріал легко наноситься і чудово підходить для постійного та періодичного догляду за поверхнями, обробленими олією. Hard furniture oil підходить для твердих та м’яких порід деревини, але особливо для пористої та дуже абсорбуючої деревини. Олія призначена для внутрішнього використання. Нею можна обробляти меблі, міжкімнатні двері, плінтус та інші дерев’яні вироби.

Рекомендаціх з використання:
Перед використання необхідно зробити пробний зразок. Нанести олію за допомогою пензлика або м’якої бавовняної тканини на попередньо очищену і злегка пошліфовану поверхню. Зачекати 15-20 хвилин і при необхідності натерти поверхню.Після достатнього затвердіння олії провести шліфування абразивом Р220-240 перед нанесенням другого шару. Після повного висихання для досягнення ефекту «сатину» поверхні рекомендується провести полірування за допомогою тканини, що не лишає ворсу. Повне висихання становить 12 годин. Максимальна твердість досягається після 24 годин. Меблі, оброблені олією, потребують періодичного догляду. Оптимальний догляд передбачає обробку воском у пастоподібній формі Holzwachs.Для екзотичних порід деревини, а також сильно кольорованих рекомендується перший раз олію наносити дуже тонким шаром і забезпечити достатню вентиляцію приміщення з метою пришвидшення процесу висихання олії.

Зберігання:
Зберігати у закритій тарі у прохолодному добре вентильованому приміщенні подалі від опалювальних приладів, джерел вогню та інших джерел займання.

Увага!
Можливе самозаймання деревного пилу, бавовняної тканини, паперу та інших подібних матеріалів, просочених олією. Тому тканину не можна обгортати у папір, а перед утилізацією матеріали необхідно змочувати водою.

Оскільки дана технічна карта створена на основі проб BormaWachs, тому кінцевий результат залежить від поверхні, способу нанесення олії, виробничих умов, які ми не можемо проконтролювати, та не даємо жодних гарантій, а лише рекомендації.

Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл