Олія-ґрунт GRUNDIEROL COLOR OIL BORMA WACHS

Олія-ґрунт GRUNDIEROL COLOR OIL BORMA WACHS
Наявність на складі: В наявності
Код продукту: SM00021
Калькулятор вартості цього товару

10,50Euro/л.

Основні характеристики

Форма рідина
Запах без запаху
Нанесення пензлем, пневмопістолетом
Витрати 8-12 м²/л
Час висихання 8-12 год в залежності від деревини, температури та товщини покриття
Очищення інструментів Вайт спірит

Опис

Олія для меблів містить натуральні олії та смоли і призначена для першочергової обробки в якості ґрунту будь-яких дерев’яних виробів. Оскільки олія глибоко проникає, вона надає захисту деревині, а завдяки УФ фільтрам та іншим додаткам, вона захищає від несприятливих факторів і гарантує  чудовий захист для зовнішнього використання в поєднанні з Holzwachs Lasur або Decking Oil, для внутрішнього використання – з паркетними оліями Parquet Oil або Hardwachs Parquet Oil 1030.

Рекомендації з використання:

Перед використання необхідно зробити пробний зразок. Нанести олію за допомогою пензлика або пневмопістолета на попередньо очищену поверхню.Наступний шар олії можна наносити через 4-6 годин. Після повного висихання, час якого становить від 8 до 12 годин, можна приступити до подальшої обробки (для внутрішньої обробки – паркетні олії, для зовнішньої – Decking Oil, Terrace Oil).

Зберігання:

Зберігати у закритій тарі у прохолодному добре вентильованому приміщенні подалі від опалювальних приладів, джерел вогню та інших джерел займання.

Увага!

Можливе самозаймання деревного пилу, бавовняної тканини, паперу та інших подібних матеріалів, просочених олією. Тому тканину не можна обгортати у папір, а перед утилізацією матеріали необхідно змочувати водою. Оскільки дана технічна карта створена на основі проб Borma Wachs, тому кінцевий результат залежить від поверхні, способу нанесення олії, виробничих умов, які ми не можемо проконтролювати, та не даємо жодних гарантій, а лише рекомендації.

Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл