Дубовий віконний зрощений брус вирізняється особливою міцністю, стійкий до деформацій під впливом температури та вологи.

Детальніше

Зрощений дубовий брус для вікон

Наявність на складі: В наявності
Код продукту: BV0001
Калькулятор вартості цього товару

10,00Euro/м.п.

Основні характеристики

Довжина 4 м
Профіль 72 х 84 мм
Тип Трьохшаровий, зрощений

Опис

По-справжньому дорого виглядають не пластикові вікна, а дерев’яні, особливо, якщо вони виготовлені з дубового брусу. Дуб має дуже вишукану текстуру та добре помітний сріблястий візерунок. Нові, щойно встановлені, вікна з дубового брусу мають приємний жовтий або світло-коричневий колір. З часом під впливом сонця та навколишнього середовища дуб темніє, набуваючи шляхетного темно-коричневого кольору. Такі вікна однозначно ненав’язливо підкреслять ваш хороший смак. Крім того, дуб вирізняється бездоганними експлуатаційними властивостями.

Дубовий віконний зрощений брус міцний, стійкий до деформацій під впливом температури та вологи. Це означає, що ваше дерев’яне вікно «не перекосить» з часом і воно не розсохнеться.

Використанням дубового віконного бруса забезпечує точність деталей та стабільність геометричних параметрів конструкції. А висока щільність деревини гарантує високі термоізоляційні показники. До того ж натуральна деревина дозволяє вікну «дихати», створюючи сприятливий мікроклімат в кімнаті.

Технічні характеристики

У зрощеному брусі з дуба склеюються всі 3 ламелі: внутрішні та зовнішні. Внутрішні ламелі мають тангенціальний розпил, а для зовнішніх (лицьових) поверхонь ламелі можуть бути радіального або напіврадіального розпилу. Для виготовлення брусу використовується якісна деревина з вологістю не більше 8-12%.

Компанія «Праліс» пропонує зрощений віконний дубовий брус стандартних розмірів. Ми впевнені в якості запропонованої нами продукції і забезпечимо вас надійними будівельними матеріалами. 

З питань поставок та орієнтовної вартості брусу для вікон, звертайтеся за контактними номерами телефонів.


Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл