Етімое – екзотична деревина з дуже виточеною текстурою та незвичайною кольоровою гаммою. Колір масиву деревини варіюється між червоно-коричневими та сіро-коричневими відтінками. Крім того,Етімое має характерний візерунок волокон насиченого червоно-коричневого кольору та приємний блиск. Найчастіше цю породу використовують для виготовлення цінного натурального шпону, що широко застосовується при виготовленні дорогих меблів.

Детальніше

Етімое

Інші назви: Etimoe (Copaiferaspp.), AfricanEtimoe
Latin: Copaiferaspp. (C. mildbraedii and C. salikounda)

Приклади практичного застосування

Наявність на складі: В наявності
Код продукту: ED0006
Калькулятор вартості цього товару

0,00Euro/куб.м

Основні характеристики

Механічні властивості Легко піддається механічній і ручній обробці. Однак слід врахувати, що деревина має велику кількість природних смол, які налипають на інструмент і затуплюють його. Рекомендовано використовувати твердосплавні інструменти. Етімое добре шліфується та свердлиться. Для монтажу з допомогою цвяхів та гвинтів необхідно попередньо просвердлити під них отвори. Під час обробки має приємний запах, який з часом вивітрюється.
Об’ємна усадка 13,5%
Радіальна усадка 5 %
Тангенціальна усадка 8,2 %
Питома вага 755 кг/м3
Стійкість Стійкий до грибкових уражень
Стійкість перед шкідниками Помірно стійкий
Додатково При обробці, у рідкісних випадках, можлива алергічна реакція
Застосування Використовується для виготовлення цінного виду шпону, виготовлення підлоги, сходів, меблів.

Опис

Деревина Етімое має дуже вишукану, оксамитову текстуру та незвичайну кольорову палітру. Колір Етімое залежить від місця зростання дерева та методу обробки. Зазвичай, він коливається між червоно-коричневими та сіро-коричневими тонами. У деревини красивий, виразний малюнок прожилок червоно-коричневого кольору.

Етімое використовується для виготовлення шпону та створення ексклюзивних меблів, художнього паркету та елементів декору. Дизайнери дуже люблять цю породу за приємний природний блиск.

Технічні властивості

Основна особливість дерева Етімое – це велика кількість природних смол, які дуже швидко затуплюють інструмент. Рекомендовано використовувати твердосплавні інструменти.

Загалом порода добре розпилюється та шліфується. Має високі показники міцності та щільності, досить добре протидіє шкідникам.

Після видалення надлишків смоли Етімое добре склеюється, взаємодіє з лаками та фарбами, однак після декоративної обробки досить довго сохне.

Для з’єднання деревини шурупами або цвяхами необхідно попередньо просвердлити отвори.

Купити масив деревини Етімое ви можете в компанії «Праліс». Звертайтесь, ми готові проконсультувати вас з питань покупки екзотичної деревини та підбору необхідних супутніх матеріалів: клею, лаків, олій та ін. Будемо раді допомогти.

Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл

Схожі товари

Амазак (Овангкол)

0,00Euro/куб.м

Іроко

0,00Euro/куб.м

Дібету

0,00Euro/куб.м

Мербау

0,00Euro/куб.м