Екзотична деревина Мербау з благородним червоним відтінком та золотистими прожилками. Привносить в інтер’єр нотки розкоші та достатку. Вона ідеально підійде для оздоблення кабінету чи бібліотеки.Популярний варіант для виготовлення терасної та паркетної дошки, ламінату.

Детальніше

Мербау

Інші назви: Merbau(Intsiabijuga), Mirabow, Ipil, Kwils, Hintzy
Latin: Intsiaspp

Приклади практичного застосування

Наявність на складі: В наявності
Код продукту: ED0008
Калькулятор вартості цього товару

0,00Euro/куб.м

Основні характеристики

Механічні властивості Потребує тривалої сушки. Деревина є розмірно стабільною. Деревина характеризується надзвичайною твердістю. Обробка можлива лише з використанням твердосплавних інструментів. Рекомендовано використання шурупів з попереднім просвердлюванням отворів під них. Існує високий ризик розтріскування.
Пружність 15,38 GPa
Радіальна усадка 2,7%
Тангенціальна усадка 7,7 %
Питома вага 830 кг/м3
Стійкість Стійка до грибкового ураження
Стійкість перед шкідниками Обмежується пошкодженням кори глибиною білка
Застосування Ідеально підходить для облаштування терас, сходів, виготовлення натурального паркету та ламінату,

Опис

Дерево Мербау родом з тропічних лісів Океанії, за свою надзвичайну міцність породу називають залізним деревом.

Окрім глибокого насиченого кольору, Мербау має ще одну особливість: деякі природні прожилки деревини, заповнені жовтим пилом. При професійному лакуванні вдається зберегти цю характерну ознаку, створюючи ефект інкрустації паркету тонкими золотими нитками. Як і багато інших порід екзотичних дерев, Мербау темнішає з часом. Структура деревини та темний колір добре маскують подряпини. Саме тому масивна дошка з Мербау ідеально підійде для підлоги на кухні або в дитячій.

Найчастіше цю породу використовують для виготовлення ексклюзивного паркету, ламінату, терасної дошки, сходів та балюстрад. Також ця порода підходить для оздоблення інтер'єрів, виготовлення ексклюзивних віконних блоків, дверей.

Мербау погано піддається механічній обробці та шліфуванню, через високу концентрацію природних мінералів та смол дуже швидко затуплюється інструмент.Ситуація покращується після ретельної просушки деревини. Для склеювання варто застосовувати епоксидний клей.

При правильному підборі лаків та спеціальних олій вони здатні підкреслити природну красу дерева. Саме тому перед вибором декоративного покриття проконсультуйтесь зі спеціалістом нашого магазину.

Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл

Схожі товари

Амазак (Овангкол)

0,00Euro/куб.м

Іроко

0,00Euro/куб.м

Афромозіа

0,00Euro/куб.м

Етімое

0,00Euro/куб.м

Меранті

0,00Euro/куб.м