Екзотична деревина, що з часом змінює колір. Такий дизайн квартири чи заміського будинку ніколи вам не набридне. Яскраво-золотавий відтінок деревини наповнить кімнату світлом і теплом. А з часом Іроко набуває більш глибоких відтінків, змушуючи інтер’єр грати новими відтінками.

Детальніше

Іроко

Інші назви: Iroko (Milicia excels), Kambala, Odum
Latin: Milicia excelsa

Приклади практичного застосування

Країни походження:

Країни походження:

Берег Слонової Кістки, Гани, Камеруну та Конго

Наявність на складі: В наявності
Код продукту: ED0001
Калькулятор вартості цього товару

0,00Euro/куб.м

Основні характеристики

Механічні властивості При просушуванні деревини існує ризик розтріскування та деформації Іроко добре піддається механічній обробці, однак наявність природних мінералів (хлорофоріну), у волокнах деревини, вимагає використання твердосплавних інструментів. Варто врахувати, що наявність хлорофоріну може викликати подразнення дихальних шляхів, очей та шкіри під час безпосередньої обробки деревини
Пружність 9,38 GPa
Об’ємна усадка 10,8%
Радіальна усадка 3,5%
Тангенціальна усадка 5,5 %
Питома вага 690 кг/м3
Стійкість Стійка до грибкового ураження
Стійкість перед шкідниками Обмежується пошкодженням кори та товщиною білка
Типові вади Перекрученість волокон, можлива зміна кольору
Додатково Стійка до атмосферних впливів. Рекомендовано для облаштування терас та інших зовнішніх робіт

Опис

Екзотична деревина Іроко цікава, передусім тим, що з часом інтенсивно змінює колір. Якщо після розпилювання дошки мають світло-жовтий майже, лимонний відтінок, то з часом колір коливається між жовто-коричневим та темно-коричневим. Ступінь потемніння деревини залежить від інтенсивності впливу сонячних променів та від походження самого дерева. Наприклад, дерево Іроко привезене з Гани темнішає набагато інтенсивніше, ніж точно таке ж дерево, але з Нігерії.

Іроко ідеально підходить для світлого, повітряного дизайну вітальні або дитячої. Особливо ефектно виглядає паркет та сходи в будинку, виготовлені з цього дерева. Нерідко породу використовують для створення та облицювання меблів. Іроко можна застосовувати для зовнішніх робіт (для терас та альтанок), але деревину необхідно попередньо нанести захисне покриття, найчастіше для цього використовують спеціальні олії.

Технічні характеристики

Іроко досить добре піддається механічній обробці та шліфуванню. Монтувати підлогу можна, як за допомогою цвяхів та гвинтів, так і з допомогою клею. Для склеювання краще використовувати поліуретаново-епоксидні, однокомпонентні та двокомпонентні поліуретанові клеї. Іроко добре взаємодіє з лаками та фарбами іншими видами декоративного покриття.

Варто приділити особливу увагу процесу розпилювання та обробки даного виду екзотичної деревини. Оскільки пил, що виникає під час безпосередньої роботи з деревиною містить алерген хлорофорін. Алергічна реакція проявляється подразненням дихальних шляхів та очей.


Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл

Схожі товари

Дібету

0,00Euro/куб.м

Етімое

0,00Euro/куб.м

Мербау

0,00Euro/куб.м

Сапелі

0,00Euro/куб.м