Екзотична деревина благородного золотистого кольору, з приємним природнім блиском та витонченою текстурою. З часом має властивість темнішати, набуваючи глибокого насиченого відтінку бронзи. Ідеально підходить для паркетної дошки, мозаїки, облицювання стін, виготовлення сходів, дверей та меблів.

Детальніше

Афромозіа

Інші назви: Afromosia (Pericopsiselata), Assamela, Kokrodua
Latin: Pericopsis elata

Приклади практичного застосування

Країни походження:

Країни походження:

Берег Слонової Кістки, Гани, Камеруну та Конго

Наявність на складі: В наявності
Код продукту: ED0004
Калькулятор вартості цього товару

0,00Euro/куб.м

Основні характеристики

Механічні властивості Афромозія добре піддається механічній обробці: різанню, шліфуванню, склеюванню. Однак деревина схильна до розтріскування, саме тому рекомендовано використання шурупів, з попереднім свердлення отворів. Від використання цвяхів доведеться відмовитись. Необхідно уникати безпосереднього контакту дерева з металом в умовах підвищеної вологості, оскільки це призведе до зміни його природного відтінку (при контакті деревина темнішає).
Пружність 11,83 GPa
Радіальна усадка 3,2 %
Тангенціальна усадка 6,8 %
Питома вага 740 кг/м3
Стійкість Стійка до грибкових уражень
Стійкість перед шкідниками Обмежується пошкодженням корита глибиною білка
Типові вади Варіативність відтінків деревини, отвори від шкідників, білок. Необхідного уникати тривалого контакту з вологою, або використовувати спеціальні захисні покриття.
Додатково Стійка до впливу відкритого ґрунту

Опис

Батьківщиною Афромозії є Західна Африка, її ще називають Африканським тіком. Дерево занесено до списку зникаючих видів і його вирубка суворо лімітована.

За фізичними характеристиками деревина подібна до дрібнотекстурного Тіку, але без його маслянистості. Вона має однорідну текстуру та приємний природній блиск. Є однією з найбільш міцних порід дерев, однак добре піддається механічній обробці.

Одразу після розпилювання Афромозія має приємний золотисто-бронзовий відтінок з темними прожилками. З часом екзотична деревина темнішає, набуваючи більш насичених глибоких відтінків. Ідеально підходить для виготовлення паркетної дошки, внутрішнього оздоблення, меблів.

Афромозія добре взаємодіє з клеями. Для склеювання краще використовувати епоксидний клей, дво- або однокомпонентний поліуретан, гібридний клей.

Для кріплення не рекомендовано використовувати металеві скоби, оскільки, в поєднанні з надмірною вологістю, вони можуть спричинити почорніння дощок. При кріплені гвинтами необхідно попередньо просвердлити отвори.

Афрозія добре взаємодіє з лаками та оліями. Врахуйте, що захисні покриття на водній основі можуть спричинити потемніння деревини.

Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл

Схожі товари

Меранті

0,00Euro/куб.м

Мербау

0,00Euro/куб.м

Сапелі

0,00Euro/куб.м