Сапелі – це елегантне рожеве дерево. З часом рожевий відтінок стає глибшим, трансформуючись в благородний червоно-коричневий колір. Дуже вишукано ця деревина виглядає в якості паркетного покриття, на терасах та сходах. Завдяки своєму унікальному кольору, Сапелі часто використовують для виготовлення елітних меблів та сходів.

Детальніше

Сапелі

Інші назви: Sapeli (Entandrophragmacylindricum), sapele, abudikoro, MahonА фриканський
Latin: Entandrophragma cylindricum

Приклади практичного застосування

Країни походження:

Країни походження:

Лаос, Індонезія

Наявність на складі: В наявності
Код продукту: ED0009
Калькулятор вартості цього товару

0,00Euro/куб.м

Основні характеристики

Механічні властивості Добре сушиться. Деревина вирізняється високою міцністю. Легко піддається ручній та механічній обробці. Через високу щільність і складну систему волокон слід використовувати відповідний інструмент ( з твердосплавними або керамічними пластинами). Однак існує ризик розтріскування. При розпилюванні відчувається сильний запах лимону, який з часом вивітрюється. Деревина добре шліфується, можна скріплювати шурупами з попереднім просвердлюванням отворів. Добре склеюється. Для отримання оптимального результату краще використовувати однокомпонентні поліуретанові клеї. Деревина добре взаємодіє з лаками та фарбами, перешкодою можуть бути природні масла та живиця.
Об’ємна усадка 14%
Радіальна усадка 5%
Тангенціальна усадка 7,4%
Питома вага 690 кг/м3
Стійкість Стійка до грибкового ураження
Стійкість перед шкідниками Обмежується пошкодженням кори та товщиною шару білка
Типові вади Перекрученість волокон
Додатково Рекомендовано уникати контакту з відкритим ґрунтом, добре переносить підвищену вологість.
Застосування Меблі, підлоги, двері, внутрішній декор, шпони, якісні столярні вироби, будівництво човнів, виробництво вікон.

Опис

Насичений рожевий або червоний відтінок деревини є візитною карткою Сапелі. Деревина може мати кілька відтінків від рожево-коричневого до червоно-коричневого. Колір Сапелі залежить від місця вирубки і від віку деревини, оскільки з часом вона має властивість темнішати. Саме незвичайний відтінок деревини робить її такою популярною у створенні мозаїки на підлогу.

Рожеве дерево досить добре переносить вологе середовище, однак варто уникати прямого контакту з ґрунтом.

Дуже ефектно виглядають сходи на другий поверх, виконані з цього дерева, а також паркетна дошка. Звичайно лідерство утримує – виготовлення меблів. У більш дешевих варіантах меблів для облицювання використовується шпон Сапелі.

Технічні характеристики

Деревина добре піддається механічній обробці твердосплавними або інструментами з керамічними пластинами, а після шліфування набуває природного блиску. Сапелі добре взаємодіє з лаками та фарбами, проте варто врахувати, що ця деревина має досить багато природної живиці.

Для монтажу можна використовувати цвяхи та шурупи, але рекомендовано попередньо просвердлити отвори, щоб уникнути розтріскування. Для склеювання краще обирати поліуретаново-епоксидні, поліуретанові та гібридні клеї.

Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл

Схожі товари

Іроко

0,00Euro/куб.м

Афромозіа

0,00Euro/куб.м

Дібету

0,00Euro/куб.м

Меранті

0,00Euro/куб.м