Дерево Меранті належить до екзотичних порід. Воно має приємний червоно-коричневий колір, дуже гарний фактурний малюнок та однорідну текстуру у вигляді широких смуг. Найчастіше цю породу використовують для виготовлення меблів, заготовлення натурального шпону та пиломатеріалів.

Детальніше

Меранті

Інші назви: DarkRedMeranti, Lauan, PhilippineMahogany
Latin: Shoreaspp

Приклади практичного застосування

Наявність на складі: В наявності
Код продукту: ED0007
Калькулятор вартості цього товару

0,00Euro/куб.м

Основні характеристики

Механічні властивості Добре піддається обробці, рекомендовано використовувати твердосплавні інструменти. Деревина після обробки дає якісну гладку поверхню, добре полірується, взаємодіє з барвниками. Меранті добре утримує шурупи. Деревина добре взаємодіє зі всіма видами декоративних покриттів та клеєм.
Пружність 12,02GPa
Радіальна усадка 3,9 %
Тангенціальна усадка 7,8 %
Питома вага 500 кг/м3
Стійкість Стійка до грибкових уражень
Стійкість перед шкідниками Помірно стійка до негативного впливу вологи та комах
Типові вади Смугасте перекручування волокон, наявність смоли, неоднорідність колористики
Застосування Меблі, сходи, двері, віконний брус

Опис

Екзотичне дерево Меранті має велику кількість підвидів, що дещо різняться за механічними властивостями та кольором деревини. Залежно від виду, колір Меранті варіюється від темно-червоного до бежевого та білого.

Найчастіше Меранті використовується для виготовлення пиломатеріалів, зокрема віконних брусів. У великих кількостях виготовляється натуральний шпон для меблевої промисловості. Особливою популярністю користуються двері з меранті.

З деревиною Меранті надзвичайно легко працювати. Вона добре розпилюється та шліфується, набуваючи приємної оксамитової текстури. Для роботи з породою рекомендовано використовувати твердосплавний інструмент.

Меранті відмінно склеюється. Деревина добре тримає шурупи.

Деревина добре взаємодіє з лаками та фарбами, але бажано попередньо використати протрави.

Замовити масив Меранті та якісні пиломатеріали з цієї породи можна у компанії «Праліс». Ми пропонуємо якісну, добре просушену деревину без дефектів. За прийнятними цінами. Допомагаємо у підборі супутніх матеріалів. Звертайтеся!

Поширити цю сторінку Надрукувати це Запитати про цей продукт Зберегти сторінку як PDF файл

Схожі товари

Афромозіа

0,00Euro/куб.м

Мербау

0,00Euro/куб.м

Сапелі

0,00Euro/куб.м